Total TW220038 Inverter MMA welding machine 200A
KSh 22,000.00 Original price was: KSh 22,000.00.KSh 19,999.00Current price is: KSh 19,999.00.
IGBT inverter technology
Input voltage: 1~220-240V
Frequency: 50/60Hz
Output current: 10-200A
Duty cycle: 200A@60%
LED display
No-load voltage: 79V
Max.output current: 200A
Diameter of electrode: 1.6-4.0mm
Anti-stick/Hot start/Arc-force
1 Pcs electrode holder with cable
Category: Welding
Tags: Inverter MMA welding machine, welding machine 200
Description
IGBT inverter technology
Input voltage: 1~220-240V
Frequency: 50/60Hz
Output current: 10-200A
Duty cycle: 200A@60%
LED display
No-load voltage: 79V
Max.output current: 200A
Anti-stick/Hot start/Arc-force
Reviews (0)
Be the first to review “Total TW220038 Inverter MMA welding machine 200A” Cancel reply